Knihomoľské kaviarne: black.

black. nepatrí medzi tie klasické knihomoľské kaviarne, aj keď na wecku nájdete zopár diel náučnej literatúry aj so záložkami, ale určite je to príjemné miesto v centre mesta, kde si oddýchnete pri výbornej výbornej káve a prečítate si zopár strán.


martinus.sk

Kaviarne s kvalitnou kávou

Ako som vám už v prvom diele knihomoľských kaviarní prezradila, nie som veľký kávový gurmán. Viem povedať, či mi káva chutila alebo nechutila. A káva v black. mi rozhodne chutila! Mohli ste si to všimnúť v už predchádzajúcom odstavci, kedy som použila slovo výborná dvakrát.

Na výber máte niekoľko filtríkov, ktoré dostanete naservírované v laboratórnej banke. Čo som odpozorovala, že je teraz veľmi populárne. Mne sa tento koncept veľmi páči a oceňujem, že nedostanete iba šálku s kávou a pohárikom vody. Tu dostanete poctivý džbánik.

kaviarne

Malé, ale útulné

Kaviareň patrí medzi tie menšie. V prednej časti nájdete dva vyššie stolíky, ale hlavne výklad v ktorom sa dá sedieť! Ten výklad považujem za absolútny skvost tejto kaviarničky. Ak pracujete z domu a sem tam potrebujete zmeniť prostredie, v zadnej časti sa nachádza viac stolíkov, kde nájdete svoju oázu pokoja.

kaviarne

Okrem kávy tu pod zub nájdete rôzne sendvičové drobnosti, ale hlavne skvelé koláčiky a škoricové hniezda. Neviem, či je to mnou alebo čašníci dbajú na moju líniu, ale už druhýkrát mi zabudli doniesť s kávou koláčik, ktorý som si objednala. 😀 Prvýkrát sa mi to stalo v Rannô ptáča. V každom prípade, hniezdo v zdraví dorazilo a zošrotovala som ho tak, že nevyšlo ani na fotku.

kaviarne

Záverečné hodnotenie: Ak hľadáte kvalitnú kávu, ktorej zrnká si môžete odniesť aj domov, priestor plný dreva, kovu a betónových kvetináčov, kaviareň black. si získa vaše srdiečka.

kaviarne

kaviarne

Autorom článku je:

Vyrastala som v malebnom Námestove, študovala marketing v Trnave a skončila som v Bratislave. Od marketingového manažéra pre záujmové združenie som sa dostala ku copywritingu v digitálnej agentúre a aktuálne pôsobím na strane klienta.

Prvý komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *