Drew Barrymore: Divoký kvet

Drew Barrymore je známy hollywoodsky živel. Už pár rokov túžila napísať knihu so svojimi príbehmi, či už z “obyčajného života” alebo z natáčaní. Krátko po dosiahnutí svojej 40-tky sa jej to podarilo a na svet prišla kniha Divoký kvet.

Musím povedať, že Drew Barrymore mám ako herečku veľmi rada. Je vtipná, je romantická, nikdy nebola vychudnuté tintítko a Nepobozkaná bol filmom mého mládí. Svoju prvotinu s názvom Divoký kvet rozdelila do viacerých kapitol, ktoré sú zoradené viac menej chronologicky.

Drew Barrymore

Začína svojím detstvom, kedy približne v 7 rokoch začala svoju hereckú kariéru. Jej mama pracovala v noci a logické pre ňu bolo, keď jej dcéra zarábala peniaze cez deň. Celý život vyrastala bez otca, ktorého spoznala až neskôr, keď jej robil zo života peklo. Aj napriek tomu sa o neho v dospelosti postarala, až kým neumrel.

Možno ste to vedeli, ale ja určite nie, a to, že Drew bola v 14 rokoch vyhlásená za plnoletú a mohla sa odsťahovať od mami a žiť svojím životom. Ešte predtým nasledovalo protialkoholické liečenie. Opisuje, ako sa jej radosť z toho, že je dospelá, zmenila na peklo, keď zistila, že si ani nevie oprať veci. Jej kariéra bola v troskách, a tak si zohnala prácu v kaviarni. V týchto kapitolách nájdete aj pár úsmevných príhod.

Drew Barrymore

Drew však bola hašterivá a tvrdohlavá mladá žena, a tak si s kamarátkou Nancy, mimochodom je to žena Jimmyho Fallona, založila produkčnú spoločnosť a naplno sa obnovila jej herecká kariéra. Zúfalo túžila spolupracovať s Adamom Sandlerom, čo sa jej nakoniec v pár filmoch aj splnilo.

Okrem toho v knihe rozpráva o svojich trápnejších situáciách, napríklad keď sa v telke ukázala takmer hore bez, a nadväzuje pri nich na prítomnosť. Uvedomuje si, že sa nesprávala úplne najzodpovednejšie, že bola dospelá príliš skoro a vstup do Hollywoodu v 7 rokoch ju neskutočne poznačil.

Divoký kvet toho ponúka ešte viac a každá kapitola začína aj fotkami zo života Drew Barrymore. Ak máte radi túto herečku a chcete sa o nej dozvedieť viac, toto milé rozprávanie vás určite poteší.

Autorom článku je:

Vyrastala som v malebnom Námestove, študovala marketing v Trnave a skončila som v Bratislave. Od marketingového manažéra pre záujmové združenie som sa dostala ku copywritingu v digitálnej agentúre a aktuálne pôsobím na strane klienta.

Prvý komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *